TEZE PROSINEC - Seminář PROSINEC 24
I.** V této nepokojné době jsme stále vtahováni do cizích sporů, na které nemáme vliv. Ten temný a nezdravý šum nám škodí při kvantové (nejmenší) obnově organismu v myšlení i jednání. *Život je podmíněn stálou proměnou a mírou neuspořádanosti informací, označovanou jako entropie. Jde o přírodní vliv, který stále narušuje původně nastavený řád (organizaci) všeho. Proto je třeba stálé opakování – připomínání si toho, co „já už dávno znám.“ Toto leností zapáchající úsloví je chybné i proto, že příjemce je teď v jiné situaci i úrovni vědomí. Totéž vnímá jinak než tehdy. Proto častým připomínáním již známého objevíme mnohé nově. Nevědomí (podvědomí) utváří prý 90% našeho myšlení. Jsou to záznamy toho, čemu nás naučili druzí i toho, co jsme sami prožili. (Změny očekávejme jen k lepšímu a ostatní „nechme „plavat“). Uložené informace můžeme měnit opakováním mantry – afirmací. Její podstata je od pradávna stejná. Nejobtížnější je – nepřestat!
II.** Afirmace je stručný pozitivní záměr (co chci), formulovaný v přítomném čase jako již dokonaný (hotový) nebo právě nastávající. (Ne budu, ale UŽ to je nebo to „právě nastává“). Složitější záměr je dobré si napsat a co nejčastěji (polohlasem) číst. Když je stručný, jako „kolovrátkem“ jej odříkávat zpaměti. Požadujme změny uvnitř nás, ne venku. Afirmacemi docílíme postupné úpravy záznamů podvědomí, i když to není snadné ani rychlé. Stručné afirmace, kladné a opakované co nejčastěji, působí jako mantry. Účinně upravují vědomí přes podvědomí. (Jak mám uspořádané /naladěné/ svoje vědomí, takový prožívám život). Když niterně upřímně věřím v platnost afirmací, jsou účinným nástrojem pro úpravu nevědomí (stejně jako placebo). Když je prožíváme „v hlavě,“ působí lineárně (3D); pokud „v srdci,“ pak můžeme do nevědomí „vtlačit“ novou danost multi dimenzionálně (4-5D),
cyklicky. Neužívejme afirmace pro svůj zisk (co já z toho budu mít/?/), ale pro obecné vyrovnávání. Dále k tomu shrňme (i si zapišme) pár bodů zásad:
III.** S ohledem na entropii (stále působící chaos) si vytvořme a udržujme rituály ranního poděkování za probuzení a požadavek, být v nastávajícím dni vedeni intuicí. Hovořme k „Drahým“ (tj. k Innejt + k Průvodcům + k Božství). Častým brumendem vylaďujeme a očišťujeme celý nervový systém, který v nás propojuje „vše se vším.“ K tomu např.: *Dodržujme svůj ranní rituál pití výluhu česneku a teplé vody spolu s brumendováním; je to dobré ladění nervové aktivity i vnitřního úsměvu. *Vytváříme při tom také aktuální afirmace, které obnovují harmonii ega, stále narušovanou vlivy od „strýce Alzheimera.“ *Obnovujme svoji schopnost přijímat s vděkem radosti a bez odporu potíže. Věřme v jejich vyrovnávání. *Vizualizujme si vložení jasu srdce do svých dlaní. Když pokyneme čemukoliv, z kynoucí dlaně tomu předáváme bez slov i svoji lásku. *Udržujme stálý, pozorný kontakt svého nitra na vrcholu křivky selektivity „životní správnosti.“ *Učme se zbavovat již nepotřebných informací a vyhýbejme se tak růstu intelektuální „obezity“ z pochytaných moudrostí. *Před spánkem si stručně připomeňme tišivé brumendové vibrace libé melodie a vzpomeňme na dobré chvilky prožité v tomto dni. „Drahým“ poděkujme za jejich vedení intuicí. Rušivé podněty nevědomí (strach, nedůvěru, nenávist, závist…) řešme uvnitř sebe, ne mimo. Mysl zaměřujme na svoji pohodu, zdravé úsměvné ladění, nenechme se vtáhnout do her jiných soupeřících… *Rozvíjejme vnitřní hovor i vizualizaci konání. Podněcuje to komunikaci vědomí se systémy buněk a ovlivňujeme tím jejich obměnu. Do pohybů vkládejme bidža mantry. Odsuňme naučenou dospěláckou namyšlenost. V intimitě nitra v sobě rozvíjejme hravé projevy „dítěte.“ Nenechme se ošálit věkem (co se nehodí). Zůstávejme tak furt mladí a jen přiměřeně rozumní. Pak nás omlazuje i neuspořádanost stárnutí…
Vladimír prosinec 2024